ŠOUP Študentska organizacija Univerze na Primorskem

  • bus up1

Univerza na Primorskem bo v času informativnih dni, ki bodo v drugem tednu februarja, na dan petka, 13. 2. 2015, organizirala brezplačni avtobusni prevoz na relaciji Murska Sobota – Maribor – Celje – Ljubljana – Postojna – Koper – Izola – Portorož (in povratek).

Obiski fakultet so razdeljeni na dva termina: ob 10. uri in ob 15. uri.

Predviden urnik brezplačnega avtobusnega prevoza, ki bo v petek, 13. 2. 2015:

ODHOD

4.00     MURSKA SOBOTA, glavna avtobusna postaja - odhod
5.15     MARIBOR, glavna avtobusna postaja - prihod
5.20    MARIBOR, glavna avtobusna postaja - odhod
6.20     CELJE, glavna avtobusna postaja - prihod
6.25    CELJE, glavna avtobusna postaja - odhod
7.55     LJUBLJANA, ob izhodu na železniški postaji - prihod
8.00    LJUBLJANA, ob izhodu na železniški postaji - odhod
8.30     POSTOJNA, glavna avtobusna postaja- prihod
8.40    POSTOJNA, glavna avtobusna postaja - odhod
9.30     KOPER, Avtobusna postaja pri Rotundi- prihod
9.35     KOPER, Avtobusna postaja pri Rotundi - odhod
9.45     IZOLA, UP Fakulteta za vede o zdravju- prihod
9.50    IZOLA, UP Fakulteta za vede o zdravju - odhod 
10.05   PORTOROŽ, UP Fakulteta za turistične študije Turistica - prihod

POVRATEK

17.00  PORTOROŽ, UP Fakulteta za turistične študije T. - odhod
17.15  IZOLA, UP Fakulteta za vede o zdravju - prihod
17.20  IZOLA, UP Fakulteta za vede o zdravju - odhod
17.30  KOPER, Avtobusna postaja pri Rotundi- prihod
17.35  KOPER, Avtobusna postaja pri Rotundi - odhod
18.25  POSTOJNA, glavna avtobusna postaja - prihod
18.30  POSTOJNA, glavna avtobusna postaja – odhod
19.00  LJUBLJANA, ob izhodu na železniški postaji - prihod
19.10  LJUBLJANA, ob izhodu na železniški postaji – odhod
20.40  CELJE, glavna avtobusna postaja - prihod
20.45   CELJE, glavna avtobusna postaja  - odhod
21.45  MARIBOR, glavna avtobusna postaja - prihod
21.50  MARIBOR, glavna avtobusna postaja - odhod
23.05  MURSKA SOBOTA, glavna avtobusna postaja - prihod

Več informacij o vpisu in vpisnih pogojih ter roki za oddajo prijav je najti na povezavi TUKAJ.
E-prijave zbirajo do vključno 9. 2. 2015.

www.upr.si

DOGODKI

1. apr 16:00

Dan vina in čokolade

Taverna Koper
1. apr 17:00
4. apr 16:00

Moja ideja, nova igrača

Avla palače Armerija UP, Titov trg 4,...
6. apr 17:30

Plesno-gibalna terapija

UP FHŠ, Burja 1, TItov trg 5, Koper
6. apr 19:00